Typový list pro ALU kola

Typový list pro ALU kola
Kategorie:Doplňky / 01 - Vše pro alu kola a pneumatiky / Typový list pro ALU kola
Kód:typovy-list  
Dostupnost:   >12ks ihned k odeslání

100 Kč

cena bez DPH: 82,64 Kč
cena v eur: 3,87 EUR

‹ zpět na seznam

Máte dotaz? Klikněte a zeptejte se nás...

Typový list JE MOŽNÉ KOUPIT POUZE K SADĚ ALU KOL (kde je v sekci homologace uvedeno: Typový list: ANO). Samostatně ho nelze koupit.
(Objednávky na samostatné typové listy, bez ALU kol, budou automaticky stornované.
Děkujeme za pochopení.)


Aktuálně vystavujeme typové listy na tyto značky ALU kol:
BORBET, CMS, DBV, OXXO, PLATIN, PROLINE (PLW), WHEELWORLD, ALUTEC, ATS, BROCK/RC DESIGN, RIAL - již brzy značka Autec, itWheels


Typový list je dokument na jehož základě je možné zapsaní rozměru kol do technického průkazu jako dalšího alternativního rozměru, zapsání je včetně příslušných pneumatik. Typový list není potřeba pokud již máte příslušný rozměr kola (6,0x15, 6,5x16, apod.) a pneumatik zapsaný v technickém průkazu /TP/. Důležité je, aby v TP byl potřebný rozměr pneumatik a průměr disku.

POSTUP zápisu do TP (technického průkazu):
1 - namontujete kola na Vaše vozidlo
2 - navštívíte stanici technické kontroly (STK). Sebou mějte velký technický průkaz (TP) a dodaný typový list+dokumenty. Zde Vám typový list potvrdí.
3 - navštívíte dopravní inspektorát. Sebou mějte stejné dokumenty jako na STK. Na základě těchto dokumentů Vám zapíší nový rozměr ALU kol a pneumatik do velkého TP.

V případě potřeby typového listu, na kola nezakoupená v našem obchodě, nás kontaktujte přes kontaktní formulář.
Kontaktujte nás pouze v případě, že máte kola značky:
BORBET, CMS, DBV, OXXO, PLATIN, PROLINE (PLW), WHEELWORLD.
Na jiné značky kol, i když jsou případně uvedená výše v textu, nelze DODATEČNĚ typový list vystavit. Na originální kola (např.Audi, Škoda, atd.) není možné vystavit typový list, ty se dopisují na základě prohlášení autorizovaného výrobce.


Novinky

Borbet W ve velikosti 16

Borbet W ve velikosti 16" a 17" = kola zrozená pro VW T-Roc

Kola Borbet W udělají z Vašeho VW T-Roc obdivované vozidlo....

NOVINKA!! Kola UTECA od AUTEC

NOVINKA!! Kola UTECA od AUTEC

Již brzo budeme mít v nabídce novinková kola od AUTEC označená jako model UTECA. Kola určená především pro SUV např.: • ...

Archiv novinek »

O obchodě CARSPNEU.cz

CARSPNEU.cz je jedním z nejspolehlivějších prodejců pneumatik a alu kol v České republice. V nabídce najdete ALU kola známých značek, na některé máme výhradní zastoupení pro ČR. Najít můžete značky Platin, Proline (PLW), CMS, Borbet, DBV, Wheelworld, OXXO, Alutec, Anzio ASA, ATS, Autec, Brock, RC Design, Rial, Rondell, ITwheels a další. V sortimentu máme pneumatiky osobní, SUV, dodávkové, nákladní a všech prémiových a dalších kvalitních výrobců. Obchod je také prodejcem autolednic, měničů a dalšího zboží značky německého výrobce Waeco.

Úvod | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Otázky a odpovědi | Reklamace | Výrobci | Kontakty

Copyright © 2007-2018 CARSPNEU.cz, všechna práva vyhrazena