Obchodní podmínky

Josef Dufek – DUGHA, IČ: 73671193, DIČ: CZ8207181763, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

 1. Dodací a platební podmínky

  Možné způsoby platby: platba v hotovosti při převzetí – dobírka DPD, platba v hotovosti při převzetí v našem skladu – osobní odběr, platba předem - převodem na účet.

  Při platbě předem – převodem na účet je poskytnuta sleva 0 Kč na objednávku.

  Zboží dodáváme včetně pojištění při dopravě. Tato služba je poskytována zákazníkovi po celém území ČR.

  Pokud je zvolena služba Kompletace (obutí), neplatí se zvlášť doprava za pneumatiky a disk, ale za celý komplet dohromady (např. při kompletaci 4ks ALU kol a a 4ks pneumatik, se platí pouze doprava za 4ks pneumatik).

  Jsou-li součást objednávky doplňky (např. bezpečnostní šrouby/matice, žárovky, pneumeřiče), za tyto doplňky se doprava neúčtuje v případě, že jsou součást objednávky pneumatiky, ALU kola nebo ocelové disky.

  Přehledná tabulka dopravy:
  ČR pneumatiky osobní: 129 Kč / ks
  ČR pneumatiky dodávkové: 169 Kč / ks
  ČR pneumatiky offroad, SUV: 129 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 17,5: 275 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 19,5: 399 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 22,5 (1 ks): 499 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 22,5 (2 ks a více): 450 Kč / ks
  ČR pneumatiky moto: 150 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 18: 175 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 20: 350 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 24: 350 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 25 (1 ks): 700 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 25 (2 ks a více): 350 Kč / ks
  ČR alukola: 99 Kč / ks
  ČR ocelové disky: 99 Kč / ks
  ČR doplňky: 125 Kč / balík
  ČR TPMS senzory: 125 Kč / balík
  ČR autodíly: 125 Kč / balík
  ČR nářadí: 125 Kč / balík
  ČR autodoplňky: 125 Kč / balík
  SR alukola: 175 Kč / ks
  SR pneumatiky: 200 Kč / ks
  SR ocelové disky: 150 Kč / ks
  SR doplňky: 250 Kč / ks
  SR autodoplňky: 250 Kč / ks
  SR TPMS senzory: 250 Kč / ks
  SR autodíly: 250 Kč / ks
  SR nářadí: 250 Kč / ks
  Zásilkovna:
  Tento druh dopravy je možný pouze pro drobné předměty.
  95 Kč
 2. Všeobecná ustanovení
  • Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.
  • Prodávající: Josef Dufek – DUGHA, IČ: 73671193, DIČ: CZ8207181763, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

 3. Ochrana osobních dat a použité zákony
  • Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
  • Zák.č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
  • Zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

 4. Objednávka zboží
  • Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu, či písemně na naši adrese. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, váha, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky a zároveň řádně vybavené českými návody k obsluze, záručními listy.
  • Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.
  • Prodávající si po dohodě s kupujícím vyhrazuje právo při speciální objednávce zboží (exkluzivní ALU kola, velké množství nákladní, Agro pneu apod.) vystavení zálohové faktrury ve výši 30-40% z celkové částky objednávky. Zboží bude objednané u výrobce po zaplacení zálohy. Při odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího je tato záloha nevratná.

 5. Vyřízení objednávky (potvrzení)
  • Objednávka je přijatá do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem. Součástí tohoto e-mailu bude také předběžný termín dodání. V den odeslání Vám bude doručen e-mail o odeslání a součástí tohoto e-mailu budou přepravní čísla dopravce (DPD).

 6. Odstoupení od smlouvy (zrušení objednávky)
  • Kupující má právo podle §53 ods.6 občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží. V případě odstoupení od smlouvy, nesmí být zboží používané (může být pouze vyzkoušené), nesmí být poškozené. Zboží musí být v původním obalu, včetně veškerých dokumentů, které byly součástí dodávky.
  • Po obdržení vráceného zboží prodávající vrátí zpět částku kupujícímu. Na způsobu vrácení se obě strany dohodnou.
  • ZBOŽÍ neposílejte na dobírku, při vrácení zboží je účtován poplatek (náklady na dodání zboží). O tuto částku bude snížena vratná částka. Tato částka je zpravidla 250,-Kč, v případě nákladních a Agro pneumatik je částka 350,- Kč/ks. Po vzájemné dohodě, může být částka jiná.
  • Právo na odstoupení od kupní smlouvy, se nevztahuje na zboží vyráběné na zakázku nebo upravované na míru, dle přání kupujícího (např. zkompletované ALU kola a pneumatiky).
  • Při koupě zboží, kde je konečným příjemcem podnikatel/firma (pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ) se řídí obchodním zákoníkem, a v takovém případě nelze od kupní smlouvy, která je z naší strany řádně splněna, odstoupit.

 7. Termín dodání (dodací lhůta)
  • Zboží bude dodáno v co nejkratší možné lhůtě zpravidla do 2-12 dnů u běžného zboží. U méně běžného zboží je dodací lhůta individuální, předběžný termín dodání bude sdělen zákazníkovi. Pokud budou některé produkty dlouhodobě nedostupné, budeme se Vám snažit nabídnout alternativní náhradu.
 8. Převzetí objednávky
  • Při převzetí zboží je zákazník povinen překontrolovat, zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození a také správnost dodaného zboží, toto potvrdí podpisem dodacího listu, v případě dopravy DPD, podpisem převzetí zásilky
  • V případě zjevného poškození zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem protokol o škodě a ihned nás informujte
  • Pokud nebudete takto postupovat na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
  • Zboží se je možné po dohodě převzít osobně na adrese našeho skladu: Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn
 9. Likvidace odpadu
  • Dodavatel zboží: „prodávající“ zajišťuje zdarma bez nároku na úplatu dle zákona čís.185/2001 Sb. zpětný odběr/likvidaci použitých výrobků zakoupených u Josef Dufek – DUGHA. Náklady na dopravu použitých výrobků hradí zákazník. Sběrné místo: Josef Dufek – DUGHA, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

 10. Platební podmínky
  • Zboží dodáváme na dobírku nebo je možná platba předem na bankovní účet. Při osobním odběru platba hotově.
  • Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem firmy Josef Dufek – DUGHA
  • Ke každé dodávce zboží je vystavena faktura (daňový doklad) a je předán společně se zbožím

 11. Ceny
  • Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku v době objednávky. Ceny jsou konečné a jsou uvedené v našem e-shopu vč. DPH v Kč a Eur. Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit objednávku, zejména v případě nedostupnosti zboží, nebo v případě systémové chyby v zobrazení prodejní ceny. O zrušení a možnosti náhradního řešení budeme zákazníka informovat telefonicky či emailem.

 12. Akce
  • Ceny platné u akčních výrobků jsou pouze na omezené množství zboží a platí do vyprodání zásob. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu této akční cen.

 13. Záruční lhůta
  • Záruční lhůta je 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku v případě spotřebitele nebo 6 měsíců v případě firemního spotřebitele (nákup na IČ - fyzická osoba podnikatel či právnická osoba, která nakupuje výrobky za účelem svého podnikání (pro svoji spotřebu))
  • Prodejce plně odpovídá za veškeré materiálové a výrobní vady, které se u dodaného zboží a služeb vyskytnou v rámci záruční doby
  • Záruka se nevztahuje na závady provozního charakteru, které u dodaného zboží vzniknou neoprávněným zásahem v důsledku používání jiným způsobem, než je stanoveno obecnými předpisy. Záruka se nevztahuje se na výrobky opotřebené obvyklým používáním, výrobek byl nadměrně používán, vady způsobené živelnými pohromami a vyšší moci
  • Jako záruční list slouží kupujícímu daňový doklad

 14. Reklamace
  • Reklamace se řídí Občanským zákoníkem, Obchodním zákoníkem a Zákonem o ochraně spotřebitele
  • Při reklamaci je nutné vyplnit reklamační formulář, který Vám bude na žádost zaslán
  • V případě, že se na zboží projeví nedostatky, či vady doporučujeme uplatnit reklamaci bezprodleně. Jedná-li se o vadu odstranitelnou , má zákazník nárok na bezplatné odstranění vady. Je-li vada neodstranitelná má zákazník nárok na výměnu zboží či vrácení peněz.
  • Záruční doba se pozastavuje ode dne uplatnění reklamace až do doby, kdy byl kupující zboží převzít.
  • Zboží k reklamaci můžete doručit osobně, poslat poštou či přepravní službou (ne na dobírku) .
  • Reklamace pneumatik se nevztahuje na možné průrazy, prořezání a jiné poškození způsobené běžným provozem. Dále se reklamace nevztahuje na špatné úkony v pneuservisech, v jejíž důsledku byla pneumatika či disk poškozen. Hloubka dezénu při reklamaci nesmí být menší než 1,6mm (po celém obvodu pneumatiky)
  • Reklamace ALU kol poničená provozem. Berte ,prosím, ohled na poškození způsobená vlastní chybou (obrubník, průjezd díry atd.) takovéto kola jsou zpravidla výrobce ALU kol, neuznané k reklamaci.
  • Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů od oznámení.

 15. Ochrana osobních údajů
  • Prodávající zpracovává osobní údaje kupujícího. Více informací k takovému zpracování najdete na stránce Ochrana osobních údajů.
 16. Novinky e-mailem
  • Zákazník souhlasí, že mu provozovatel může zasílat obchodní sdělení e-mailem. Každé takové obchodní sdělení splňuje veškeré podmínky zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.
 17. Závěrečná ustanovení
  • Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle práva České republiky. Případné spory mezi carspneu.cz - Josef Dufek a kupujícím lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující - spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce či spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy. Než-li bude přistoupeno k mimosoudnímu řešení sporu, pak doporučujeme Kupujícímu nejdříve využít kontakt na carspneu.cz - Josef Dufek pro vyřešení nastalé situace.
  • Momentem uzavření kupní smlouvy kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky včetně ceny objednaného zboží uvedené v potvrzené objednávce, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

Novinky

Pořiďte si kvalitní ochranné plachty proti kroupám

Mnoho majitelů vozidel nemá vlastní garáž a nemá kam svůj vůz bezpečně schovat, pokud se objeví hrozivá oblačnost a hrozí krupobití. A to je důvod, proč by měl každý vlastnit plachtu na auto proti kroupám. Ochrání tak své vozidlo před poškozením laku a karoserie. Promáčkliny, škrábance a praskliny jsou nepěknými následky takových událostí. Zde je nabídka plachet proti kroupám…

AUTEC Rixon - očekávaná novinka 2024 již k dispozici!

Kola, která musí Vaše vozidlo mít => to je AUTEC RIXON, novinka pro letošní rok 2024. Zde je přehled modelu RIXON v naší nabídce Představení disku na stránkách výrobce…