Obchodní podmínky

Josef Dufek – DUGHA, IČ: 73671193, DIČ: CZ8207181763, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

 1. Dodací a platební podmínky

  Možné způsoby platby: platba v hotovosti při převzetí – dobírka DPD, platba v hotovosti při převzetí v našem skladu – osobní odběr, platba předem - převodem na účet.

  Při platbě předem – převodem na účet je poskytnuta sleva 10 Kč na objednávku.

  Zboží dodáváme včetně pojištění při dopravě. Tato služba je poskytována zákazníkovi po celém území ČR.

  Pokud je zvolena služba Kompletace (obutí), neplatí se zvlášť doprava za pneumatiky a disk, ale za celý komplet dohromady (např. při kompletaci 4ks ALU kol a a 4ks pneumatik, se platí pouze doprava za 4ks pneumatik).

  Jsou-li součást objednávky doplňky (např. bezpečnostní šrouby/matice, žárovky, pneumeřiče), za tyto doplňky se doprava neúčtuje v případě, že jsou součást objednávky pneumatiky, ALU kola nebo ocelové disky.

  Přehledná tabulka dopravy:
  ČR pneumatiky osobní: 95 Kč / ks
  ČR pneumatiky dodávkové: 95 Kč / ks
  ČR pneumatiky offroad, SUV: 95 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 17,5: 275 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 19,5: 399 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 22,5 (1 ks): 499 Kč / ks
  ČR pneumatiky nákladní R 22,5 (2 ks a více): 399 Kč / ks
  ČR pneumatiky moto: 150 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 18: 175 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 20: 350 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 24: 350 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 25 (1 ks): 700 Kč / ks
  ČR pneumatiky agro 25 (2 ks a více): 350 Kč / ks
  ČR alukola: 99 Kč / ks
  ČR ocelové disky: 99 Kč / ks
  ČR doplňky: 125 Kč / balík
  ČR TPMS senzory: 125 Kč / balík
  ČR autodíly: 125 Kč / balík
  ČR nářadí: 125 Kč / balík
  ČR autodoplňky: 125 Kč / balík
  SR alukola: 175 Kč / ks
  SR pneumatiky: 200 Kč / ks
  SR ocelové disky: 150 Kč / ks
  SR doplňky: 250 Kč / ks
  SR autodoplňky: 250 Kč / ks
  SR TPMS senzory: 250 Kč / ks
  SR autodíly: 250 Kč / ks
  SR nářadí: 250 Kč / ks
  Zásilkovna:
  Tento druh dopravy je možný pouze pro drobné předměty.
  89 Kč

  nahoru

 2. Všeobecná ustanovení
  • Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.
  • Prodávající: Josef Dufek – DUGHA, IČ: 73671193, DIČ: CZ8207181763, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

  nahoru

 3. Ochrana osobních dat a použité zákony
  • Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.
  • Zák.č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání
  • Zák.č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

  nahoru

 4. Objednávka zboží
  • Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku, e-mailu, či písemně na naši adrese. Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Rozměry, váha, výkony, kapacita a ostatní údaje uvedené na našich stránkách, v katalozích, prospektech a jiných tiskovinách jsou údaji nezávaznými a vycházejícími z údajů výrobců. V případě nesrovnalostí Vás samozřejmě budeme kontaktovat. Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky a zároveň řádně vybavené českými návody k obsluze, záručními listy.
  • Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit. Stejné oprávnění si vyhrazujeme i v případě, kdy výrobce přestane dodávat objednaný produkt nebo uvede na trh novou verzi produktu popřípadě výrazným způsobem změní cenu produktu.
  • Prodávající si po dohodě s kupujícím vyhrazuje právo při speciální objednávce zboží (exkluzivní ALU kola, velké množství nákladní, Agro pneu apod.) vystavení zálohové faktrury ve výši 30-40% z celkové částky objednávky. Zboží bude objednané u výrobce po zaplacení zálohy. Při odstoupení od smlouvy ze strany kupujícího je tato záloha nevratná.

  nahoru

 5. Vyřízení objednávky (potvrzení)
  • Objednávka je přijatá do 24 hodin, potvrzení objednávky Vám zašleme e-mailem. Součástí tohoto e-mailu bude také předběžný termín dodání. V den odeslání Vám bude doručen e-mail o odeslání a součástí tohoto e-mailu budou přepravní čísla dopravce (DPD).

  nahoru

 6. Odstoupení od smlouvy (zrušení objednávky)
  • Kupující má právo podle §53 ods.6 občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14ti dnů od převzetí zboží. V případě odstoupení od smlouvy, nesmí být zboží používané (může být pouze vyzkoušené), nesmí být poškozené. Zboží musí být v původním obalu, včetně veškerých dokumentů, které byly součástí dodávky.
  • Po obdržení vráceného zboží prodávající vrátí zpět částku kupujícímu. Na způsobu vrácení se obě strany dohodnou.
  • ZBOŽÍ neposílejte na dobírku, při vrácení zboží je účtován poplatek (náklady na dodání zboží). O tuto částku bude snížena vratná částka. Tato částka je zpravidla 250,-Kč, v případě nákladních a Agro pneumatik je částka 350,- Kč/ks. Po vzájemné dohodě, může být částka jiná.
  • Právo na odstoupení od kupní smlouvy, se nevztahuje na zboží vyráběné na zakázku nebo upravované na míru, dle přání kupujícího (např. zkompletované ALU kola a pneumatiky).
  • Při koupě zboží, kde je konečným příjemcem podnikatel/firma (pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ) se řídí obchodním zákoníkem, a v takovém případě nelze od kupní smlouvy, která je z naší strany řádně splněna, odstoupit.

  nahoru

 7. Termín dodání (dodací lhůta)
  • Zboží bude dodáno v co nejkratší možné lhůtě zpravidla do 2-12 dnů u běžného zboží. U méně běžného zboží je dodací lhůta individuální, předběžný termín dodání bude sdělen zákazníkovi. Pokud budou některé produkty dlouhodobě nedostupné, budeme se Vám snažit nabídnout alternativní náhradu.

  nahoru

 8. Převzetí objednávky
  • Při převzetí zboží je zákazník povinen překontrolovat, zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození a také správnost dodaného zboží, toto potvrdí podpisem dodacího listu, v případě dopravy DPD, podpisem převzetí zásilky
  • V případě zjevného poškození zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem protokol o škodě a ihned nás informujte
  • Pokud nebudete takto postupovat na pozdější reklamace nebude brán zřetel.
  • Zboží se je možné po dohodě převzít osobně na adrese našeho skladu: Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

  nahoru

 9. Likvidace odpadu
  • Dodavatel zboží: „prodávající“ zajišťuje zdarma bez nároku na úplatu dle zákona čís.185/2001 Sb. zpětný odběr/likvidaci použitých výrobků zakoupených u Josef Dufek – DUGHA. Náklady na dopravu použitých výrobků hradí zákazník. Sběrné místo: Josef Dufek – DUGHA, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn

  nahoru

 10. Platební podmínky
  • Zboží dodáváme na dobírku nebo je možná platba předem na bankovní účet. Při osobním odběru platba hotově.
  • Zboží zůstává až do úplného zaplacení majetkem firmy Josef Dufek – DUGHA
  • Ke každé dodávce zboží je vystavena faktura (daňový doklad) a je předán společně se zbožím

  nahoru

 11. Ceny
  • Ceny jsou platné dle aktuálního ceníku v době objednávky. Ceny jsou konečné a jsou uvedené v našem e-shopu vč. DPH v Kč a Eur. Provozovatel si vyhrazuje právo zrušit objednávku, zejména v případě nedostupnosti zboží, nebo v případě systémové chyby v zobrazení prodejní ceny. O zrušení a možnosti náhradního řešení budeme zákazníka informovat telefonicky či emailem.

  nahoru

 12. Akce
  • Ceny platné u akčních výrobků jsou pouze na omezené množství zboží a platí do vyprodání zásob. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu této akční cen.

  nahoru

 13. Záruční lhůta
  • Záruční lhůta je 24 měsíců ode dne zakoupení výrobku v případě spotřebitele nebo 6 měsíců v případě firemního spotřebitele (nákup na IČ - fyzická osoba podnikatel či právnická osoba, která nakupuje výrobky za účelem svého podnikání (pro svoji spotřebu))
  • Prodejce plně odpovídá za veškeré materiálové a výrobní vady, které se u dodaného zboží a služeb vyskytnou v rámci záruční doby
  • Záruka se nevztahuje na závady provozního charakteru, které u dodaného zboží vzniknou neoprávněným zásahem v důsledku používání jiným způsobem, než je stanoveno obecnými předpisy. Záruka se nevztahuje se na výrobky opotřebené obvyklým používáním, výrobek byl nadměrně používán, vady způsobené živelnými pohromami a vyšší moci
  • Jako záruční list slouží kupujícímu daňový doklad

  nahoru

 14. Reklamace
  • Reklamace se řídí Občanským zákoníkem, Obchodním zákoníkem a Zákonem o ochraně spotřebitele
  • Při reklamaci je nutné vyplnit reklamační formulář, který Vám bude na žádost zaslán
  • V případě, že se na zboží projeví nedostatky, či vady doporučujeme uplatnit reklamaci bezprodleně. Jedná-li se o vadu odstranitelnou , má zákazník nárok na bezplatné odstranění vady. Je-li vada neodstranitelná má zákazník nárok na výměnu zboží či vrácení peněz.
  • Záruční doba se pozastavuje ode dne uplatnění reklamace až do doby, kdy byl kupující zboží převzít.
  • Zboží k reklamaci můžete doručit osobně, poslat poštou či přepravní službou (ne na dobírku) .
  • Reklamace pneumatik se nevztahuje na možné průrazy, prořezání a jiné poškození způsobené běžným provozem. Dále se reklamace nevztahuje na špatné úkony v pneuservisech, v jejíž důsledku byla pneumatika či disk poškozen. Hloubka dezénu při reklamaci nesmí být menší než 1,6mm (po celém obvodu pneumatiky)
  • Reklamace ALU kol poničená provozem. Berte ,prosím, ohled na poškození způsobená vlastní chybou (obrubník, průjezd díry atd.) takovéto kola jsou zpravidla výrobce ALU kol, neuznané k reklamaci.
  • Reklamace bude vyřízena v zákonné lhůtě 30 dnů od oznámení.

  nahoru

 15. Ochrana osobních údajů
  • Prodávající zpracovává osobní údaje kupujícího. Více informací k takovému zpracování najdete na stránce Ochrana osobních údajů.

  nahoru

 16. Novinky e-mailem
  • Zákazník souhlasí, že mu provozovatel může zasílat obchodní sdělení e-mailem. Každé takové obchodní sdělení splňuje veškeré podmínky zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

  nahoru

 17. Závěrečná ustanovení
  • Vztahy a případné spory, které vzniknou na základě smlouvy, budou řešeny výhradně podle práva České republiky. Případné spory mezi carspneu.cz - Josef Dufek a kupujícím lze řešit také mimosoudní cestou. V takovém případě Kupující - spotřebitel může kontaktovat subjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce či spor řešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy. Než-li bude přistoupeno k mimosoudnímu řešení sporu, pak doporučujeme Kupujícímu nejdříve využít kontakt na carspneu.cz - Josef Dufek pro vyřešení nastalé situace.
  • Momentem uzavření kupní smlouvy kupující přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky včetně ceny objednaného zboží uvedené v potvrzené objednávce, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak.

  nahoru


Novinky

Zvýšení cen DISKŮ od 1.1.2022

Zvýšení cen DISKŮ od 1.1.2022

Neváhejte nakoupit své nové disky ještě v prosinci 2021. Výrobci ALU kol / disků ohlásili zvýšení ceníkových cen od 1.1.2022 o 10 až 15 %. V…

Ukaž KOLA od CARSPNEU.cz - Lexus NX

Ukaž KOLA od CARSPNEU.cz - Lexus NX

Inspirujte se zákazníky CARSPNEU.cz. Kola CMS C22 racing silber v rozměru 7,5x18, 5x114,3, ET35 (objednací číslo: C227583563SSR) a vozidlo Lexus NX (AZ1) r.v.2021, 2.5-114kW hybrid.…

Archiv novinek »

O obchodě CARSPNEU.cz

CARSPNEU.cz je jedním z nejspolehlivějších prodejců pneumatik a alu kol v České republice. V nabídce najdete ALU kola známých značek, na některé máme výhradní zastoupení pro ČR. Najít můžete značky Platin, Proline (PLW), CMS, Borbet, DBV, Wheelworld, OXXO, Alutec, Anzio ASA, ATS, Autec, Brock, RC Design, Rial, Rondell, ITwheels a další. V sortimentu máme pneumatiky osobní, SUV, dodávkové, nákladní a všech prémiových a dalších kvalitních výrobců. Obchod je také prodejcem autolednic, měničů a dalšího zboží značky německého výrobce Waeco.

Úvod | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Otázky a odpovědi | Reklamace | Výrobci | Kontakty | Cookies

Copyright © 2007-2023 CARSPNEU.cz, všechna práva vyhrazena