Reklamace zboží a odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Podmínky reklamace, odstoupení od smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na objednávky kde je konečným příjemcem podnikatel/firma (pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ). V tomto případě se koupě zboží řídí obchodním zákoníkem, a v takovém případě nelze od kupní smlouvy, která byla řádně splněna, odstoupit.

Reklamující prohlašuje, že všechny níže uvedené údaje jsou pravdivé a že žádné údaje nebyly zatajeny nebo zkresleny.

Zboží můžete doručit osobně, zaslat přepravní službou, poštou (ne na dobírku). Adresa pro reklamace, vrácení zboží: Josef Dufek – DUGHA, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn, mobil: 775 357 770. Zboží nesmí být používané (může být pouze vyzkoušené) v případě vrácení zboží nebo čisté v případě reklamace. Náhradní zboží po dobu reklamace nezapůjčujeme. Reklamační doba (30 dnů) začíná běžet dnem doručení reklamovaného zboží na naši adresu.

Poplatky za dopravu při odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Pokud se jedná o odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů dle novely Občanského zákoníku č. 367/2000, kupujícímu vzniká nárok na vrácení celé kupní ceny včetně poštovného za dopravu od prodejce ke kupujícímu. Následné vrácení výrobku prodávajícímu však provádí kupující na vlastní náklady.

Závěr

Pokud zákazník nemůže bez reklamovaného ALU kola nebo pneu provozovat svoje vozidlo a je přesvědčen, že reklamace bude vyřízena kladně, může si objednat další kolo na dobírku a po uznané reklamaci mu bude suma vrácena na účet.

Vyplnění níže požadovaných údajů je pro uplatnění reklamace nezbytné! V případě nevyplnění veškerých údajů, může prodejce reklamaci zamítnout pro nedostatek údajů!
Reklamační formulář

Objednatel

Doplňující informace

Novinky

Pořiďte si kvalitní ochranné plachty proti kroupám

Mnoho majitelů vozidel nemá vlastní garáž a nemá kam svůj vůz bezpečně schovat, pokud se objeví hrozivá oblačnost a hrozí krupobití. A to je důvod, proč by měl každý vlastnit plachtu na auto proti kroupám. Ochrání tak své vozidlo před poškozením laku a karoserie. Promáčkliny, škrábance a praskliny jsou nepěknými následky takových událostí. Zde je nabídka plachet proti kroupám…

AUTEC Rixon - očekávaná novinka 2024 již k dispozici!

Kola, která musí Vaše vozidlo mít => to je AUTEC RIXON, novinka pro letošní rok 2024. Zde je přehled modelu RIXON v naší nabídce Představení disku na stránkách výrobce…