Reklamace zboží a odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Podmínky reklamace, odstoupení od smlouvy

Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na objednávky kde je konečným příjemcem podnikatel/firma (pokud je na faktuře uvedeno vaše IČ). V tomto případě se koupě zboží řídí obchodním zákoníkem, a v takovém případě nelze od kupní smlouvy, která byla řádně splněna, odstoupit.

Reklamující prohlašuje, že všechny níže uvedené údaje jsou pravdivé a že žádné údaje nebyly zatajeny nebo zkresleny.

Zboží můžete doručit osobně, zaslat přepravní službou, poštou (ne na dobírku). Adresa pro reklamace, vrácení zboží: Josef Dufek – DUGHA, Třebnice 79, 34601 Horšovský Týn, mobil: 775 357 770. Zboží nesmí být používané (může být pouze vyzkoušené) v případě vrácení zboží nebo čisté v případě reklamace. Náhradní zboží po dobu reklamace nezapůjčujeme. Reklamační doba (30 dnů) začíná běžet dnem doručení reklamovaného zboží na naši adresu.

Poplatky za dopravu při odstoupení od smlouvy do 14 dnů

Pokud se jedná o odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů dle novely Občanského zákoníku č. 367/2000, kupujícímu vzniká nárok na vrácení celé kupní ceny včetně poštovného za dopravu od prodejce ke kupujícímu. Následné vrácení výrobku prodávajícímu však provádí kupující na vlastní náklady.

Závěr

Pokud zákazník nemůže bez reklamovaného ALU kola nebo pneu provozovat svoje vozidlo a je přesvědčen, že reklamace bude vyřízena kladně, může si objednat další kolo na dobírku a po uznané reklamaci mu bude suma vrácena na účet.

Vyplnění níže požadovaných údajů je pro uplatnění reklamace nezbytné! V případě nevyplnění veškerých údajů, může prodejce reklamaci zamítnout pro nedostatek údajů!

Reklamační formulář

Objednatel Doplňující informace
   
   

Kontrolní kód:

Souhlasím s podmínkami reklamace

Novinky

Zvýšení cen DISKŮ od 1.1.2022

Zvýšení cen DISKŮ od 1.1.2022

Neváhejte nakoupit své nové disky ještě v prosinci 2021. Výrobci ALU kol / disků ohlásili zvýšení ceníkových cen od 1.1.2022 o 10 až 15 %. V…

Ukaž KOLA od CARSPNEU.cz - Lexus NX

Ukaž KOLA od CARSPNEU.cz - Lexus NX

Inspirujte se zákazníky CARSPNEU.cz. Kola CMS C22 racing silber v rozměru 7,5x18, 5x114,3, ET35 (objednací číslo: C227583563SSR) a vozidlo Lexus NX (AZ1) r.v.2021, 2.5-114kW hybrid.…

Archiv novinek »

O obchodě CARSPNEU.cz

CARSPNEU.cz je jedním z nejspolehlivějších prodejců pneumatik a alu kol v České republice. V nabídce najdete ALU kola známých značek, na některé máme výhradní zastoupení pro ČR. Najít můžete značky Platin, Proline (PLW), CMS, Borbet, DBV, Wheelworld, OXXO, Alutec, Anzio ASA, ATS, Autec, Brock, RC Design, Rial, Rondell, ITwheels a další. V sortimentu máme pneumatiky osobní, SUV, dodávkové, nákladní a všech prémiových a dalších kvalitních výrobců. Obchod je také prodejcem autolednic, měničů a dalšího zboží značky německého výrobce Waeco.

Úvod | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Otázky a odpovědi | Reklamace | Výrobci | Kontakty | Cookies

Copyright © 2007-2023 CARSPNEU.cz, všechna práva vyhrazena