Výrobci

Advanti

Kola ADVANTI německého výrobce jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají něco zvláštního, a přitom jednoduchého, kvalitního a za příznivou cenu.

https://www.advanti-racing.de/de/

Aeolus

Čínský výrobce kvalitních a ověřených pneumatik Aeolus/Windpower působí na evropském trhu od roku 2004 a vyvinul se do jednoho z předních výrobců nákladních pneumatik na světovém trhu.

http://de.aeolus-tyres.eu/p/lkw

AEZ

Kvalitní kola patřící do společenství ALCAR <a href="http://www.alcar.cz/plink">www.alcar.cz</a>.

http://www.aez-wheels.com/

Alpin

Firma Rinder vznikla v roce 1982 a od vzniku se zabývá výrobou a prodejem autopříslušenství. Výrobce Rinder má tyto exkluzivní obchodní značky cartechnic, hotstyle a alpin. Firma má v nabídce více než 2000 druhů zboží. Výrobky jsou neustále podrobovány rozsáhlým kontrolám a vylepšením.

http://www.cartechnic.at/

Alutec

Příběh o úspěchu ALUTEC Leichtmetallfelgen začal v roce 1996 založením. Od začátku se jedná o moderní a inovativní společnost, která se rozvíjí rychlým tempem. Dnes ALUTEC - v Německu, a na mezinárodní úrovni = nejúspěšnější značka kol z lehkých slitin.

http://www.alutec.de/

nahoru

APA

Velice oblíbená německá značka APA®.

http://eal-vertrieb.de/

Apollo

Kvalitní pneumatiky Apollo vyráběné v koncernu Vredestein.

http://www.apollotyres.com/europe/europe_homepage.htm

Atturo

Americký výrobce Atturo nabízí vysoce výkonné pneumatiky prvotřídní kvality, které jsou vyrobené z nejlepších materiálů pomocí nejmodernější technologií.

http://www.atturo.com/moto/home

AUTEC alpha.sens

AUTEC alpha.sens je přednastavený senzor se všemi potřebnými informacemi. Pomůže zjednodušit proces výměny snímače a ušetřit čas, protože není zapotřebí komplexního programování ani klonování. AUTEC alpha.sens má stejnou funkci a nastavení jako senzory OE.

https://autec-wheels.de/rdks/autec-alphasens.html

Avon

Cooper - Avon Tyres Limited se sídlem v Melksham v Anglii je dceřinou společností firmy Cooper Tyre & Rubber Company se sídlem ve Findlay, Ohio, USA. Cooper-Avon má za sebou více než 100 let zkušeností v technologii výroby pneumatik. Značka AVON vznikla v roce 1885. Dnes je koncern Cooper-Avon šestým největším výrobcem pneumatik na světě, na trhu v USA zaujímá dokonce 2. místo za značkou Good Year. Velmi široká nabídka sahá od pneumatik pro motocykly a osobní vozy přes terénní vozy 4x4, lehká užitková vozidla až po pneumatiky závodní. Přitom je vždy zachován vynikající poměr výkon / cena. Největší důraz je vždy kladen na bezpečnost, jízdní komfort a správnou přilnavost. Špičkoví výrobci automobilů jako Rolls Royce, Bentley, Morgan, Westfield, Caterham nebo Land Rover vybavují své vozy v prvovýrobě pneumatikami Avon.

http://www.avonreifen.com/

nahoru

Již déle než sedm desetiletí je slavný znak buvola symbolem výroby baterií, které splňují nejvyšší kvalitativní standardy.

http://www.bannerbatterien.com/banner/home/index_en1.php

Barum

Continental Barum s.r.o. se sídlem v Otrokovicích je tradiční český výrobce osobních, nákladních a industriálních pneumatik značek Barum, Continental, Semperit, Uniroyal a General Tire. Od roku 1992 je společnost součástí německého koncernu Continental AG, její tradice však sahá až do roku 1932, kdy byly v prostorách firmy Baťa ve Zlíně vylisovány první osobní a nákladní pláště. Otrokovická pneumatikárna – slavnostně otevřená v roce 1972 – je v současné době největší světovou pneumatikárnou s roční produkcí čítající téměř 20 milionů plášťů.

http://www.barum-online.com/generator/www/start/index_barum_cz.html

BF Goodrich

Společnost BF Goodrich Corporation vznikla v roce 1870 v USA. V roce 1986 byla tímto koncernem vyvinuta divize pro vývoj a výrobu pneumatik. Společnost BF Goodrich Corporation v roce 1988 odprodala tuto divizi společnosti Michelin. Letní a zimní pneumatiky společnosti BF Goodrich jsou dnes špičkové pneumatiky s vynikajícími jízdními vlastnostmi. Společnost Michelin dokonce označuje v různých závodech své pneumatiky jako BF Goodrich, aby tak dostala tuto značku do povědomí široké veřejnosti.

http://www.bfgoodrichreifen.de

BKT

Indický výrobce zemědělských a stavebních pneumatik BKT patří již dlouhé roky k významným světovým výrobcům.

http://www.bkt-tires.com/

Bluechem

Produkty Bluechem jsou petrochemické produkty určené na údržbu a opravu v oblasti motorových vozidel. Nepoužívají se však pouze ve spojení s automobilovým průmyslem, ale také v oblasti zemědělství, motocyklů, servisní techniky a samozřejmě volného času. Vzhledem na cenu a kvalitu produktů, jejich původ sehrává pro zákazníka klíčovou roli. Produkty s certifikátem „Made in Germany“ dosahují vysokou reputaci nejen vnitrostátní, ale i mezinárodně. Představují spojení důvěryhodnosti, funkčnosti a preciznosti a právě to jsou vlastnosti, které jsou zvláště důležité v automobilovém průmyslu. Produkty Bluechem byli prvními chemickými produkty v Německu, které byly oceněny certifikátem „Made in Germany„. Firma PRO-TEC SLOVAKIA spol. s r.o. vznikla v roce 2009 ve spolupráci s mateřskou firmou bluechemGROUP. Jsme výhradním distributorem značky BLUECHEM a její produktové řady POWERMAXX, CAREMAXX, WASHMAXX, NANO TECHNOLOGIE pro Českou a Slovenskou republiku.

http://bluechem.cz/

nahoru

Borbet

Od roku 1977, rodinná firma založená v roce 1881 ve Vestfálsku vyrábí kola z lehkých slitin. Značka Borbet je mezinárodně uznávaný specialista na ALU kola z kvalitního hliníku s fascinujícím designem. Borbet nabízí řadu produktů v různých variantách - od sportovních a dynamických až po klasiku a vznešené.

http://www.borbet.de/de/home/index.php

Bridgestone

Kabushiki-Haishu Burijsuton respektive Bridgestone Corporation byla založena v roce 1931 v Japonsku jako nadnárodní společnost vyrábějící auto díly pro osobní a nákladní vozidla. Její zakladatel Shojiro Ishibashi (v překladu kamenný most) v témže roce vytvořil samostatnou divizi Bridgestone Tire Company, Ltd. Společnost Bridgestone byla v období druhé světové války zdevastovaná. Přesto se znovu zformovala a v roce 1988 odkoupila gumárenskou společnost Firestone. Technologie využívané každou se společností tvoří špičkové letní a zimní pneumatiky.

http://www.bridgestone.cz/

Brock/RC Design

Společnost Brock Alloy Wheels Deutschland GmbH je výrobcem značek Brock a RC Design. Společnost vyrábí ALU kola od roku 1999 a kola jsou vyráběna ve vlastních výrobních závodech v Evropě. Kola Brock, RC Design jsou velice uznávaná svojí kvalitou a vzhledem.

http://www.brock.de/Index.html

CarFit

Privátní značka APM Automotive nabízející široký sortiment osvědčených autobaterií a řadu technických sprejů pro automobilové opravy. Veškeré baterie CarFit jsou vyráběné v zemích EU a disponují moderní vápníkovou technologií (Ca-Ca), dvouletou zárukou a velkým výkonem za zajímavé ceny. Řada sprejů CarFit nabízí např. čistič brzd či klimatizací, měděný, teflonový či silikonový sprej, ochranné nástřiky atd.

http://www.apm.cz/carfit/

CMS

CMS je předním výrobcem kol z lehkých slitin. Každý rok CMS vyvíjí a vyrábí více než 7.000.000 vysoce kvalitních kol - pro trh a originální vybavení pro automobilový průmysl. Vyrábí například originální kola pro Audi, BMW, Bentley, Mercedes, Porsche, Renault, Seat, Toyota a Volkswagen.

http://cms-wheels.de/

nahoru

Continental

Německá společnost Continental produkuje letní a zimní pneumatiky již od roku 1871. Tato obrovská evropská společnost je nejčastějším dodavatelem v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik se Continental specializuje na brzdné systémy, systémy řízení stability a různé jiné produkty. Společnost Continental je největším výrobcem pneumatik spolu s Bridgestone, Michelin a Goodyear. Letní ale i zimní pneumatiky této společnosti patří mezi špičku gumárenského průmyslu.

http://www.conti-online.com/generator/www/start/cz/cz/index_cz.html

Cooper

Společnost Cooper Tire & Rubber Company vznikla v roce 1926 v USA. Tato společnost se od svého počátku zabývá výrobou pneumatik pro osobní, dodávkové a nákladní automobily ale i motocykly. Tato dlouhodobá zkušenost s výrobou pneumatik se odráží v konečné kvalitě letních a zimní pneumatik, přičemž značka COOPER vyniká především v oblasti OFF-Road a SUV.

http://www.coopertire.co.uk/

DBV

Německá značka DBV vyrábějící kvalitní ALU kola a oleje.

http://www.dbv.eu/

Debica

Polská společnost TC Debica SA, původně vznikla jako gumárenská společnost vyrábějící pneumatiky pro zemědělský průmysl. První pneumatika sjela z výrobní linky 30. března v roce 1939. V roce 1991 se společnost přetransformovala na státní akciovou společnost a v roce 1994 uvedla své akcie na Varšavskou burzu. V roce 1995 odkoupila majoritní podíl společnosti Debica americká společnost Goodyear Tire a Rubber Company. Společnost vyrábí velmi dobré pneumatiky v poměru cena - kvalita. Zimní i letní pneumatiky tvoří ekonomickou třídu pneumatik a jsou určeny pro nenáročné řidiče.

http://www.debica.com.pl/index.php?lng=en

Dezent

Kvalitní kola patřící do společenství ALCAR <a href="http://www.alcar.cz/plink">www.alcar.cz</a>.

http://www.dezent-wheels.com/

nahoru

DIEWE Wheels

Kvalitní kola německého výrobce DIEWE Wheels.

http://diewe-wheels.de/

Divinol

Firma Zeller + Gmelin se již od svého založení v 1866 zabývá vývojem, výrobou a odbytem maziv. Dnes se vysoce výkonná maziva DIVINOL, odzkoušená předními světovými producenty vozidel, používají v nejrůznějších oblastech. Současný výrobní sortiment společnosti Zeller + Gmelin zahrnuje více než 300 typových řad výrobků DIVINOL pro rozsáhlé oblasti použití – od průmyslu po motorismus, od stavebnictví až po zemědělství. Pro celou oblast automobilismu poskytuje výrobce rozsáhlý a plně aktuální program maziv a vyprofiloval se jako největší specialista na motorové a převodové oleje do všech typů silničních dopravních prostředků. Ve vlastní výzkumné a vývojové laboratoři pro produkty DIVINOL pracuje denně 80 pracovníků na progresivních řešeních a inovacích. Tím je možno ještě cíleněji reagovat na problémy zákazníků a najít pro ně individuální řešení.

http://zellergmelin.lubricantadvisor.com/default.aspx?Lang=tje

Divinol MAZIVO

Firma Zeller + Gmelin se již od svého založení v 1866 zabývá vývojem, výrobou a odbytem maziv. Dnes se vysoce výkonná maziva DIVINOL, odzkoušená předními světovými producenty vozidel, používají v nejrůznějších oblastech. Současný výrobní sortiment společnosti Zeller + Gmelin zahrnuje více než 300 typových řad výrobků DIVINOL pro rozsáhlé oblasti použití – od průmyslu po motorismus, od stavebnictví až po zemědělství. Pro celou oblast automobilismu poskytuje výrobce rozsáhlý a plně aktuální program maziv a vyprofiloval se jako největší specialista na motorové a převodové oleje do všech typů silničních dopravních prostředků. Ve vlastní výzkumné a vývojové laboratoři pro produkty DIVINOL pracuje denně 80 pracovníků na progresivních řešeních a inovacích. Tím je možno ještě cíleněji reagovat na problémy zákazníků a najít pro ně individuální řešení.

http://zellergmelin.lubricantadvisor.com/default.aspx?Lang=tje

Dometic - Waeco

Společnost WAECO International GmbH vznikla v roce 1974 a jedná se o prvotřídní profesionální značku mezi autochladničkami, měniči, příslušenstvím pro karavany, klimatizacemi a další zbožím. U zrodu značky stojí bratři Peter a Theodore Wähning.

https://www.dometic.com/sk-sk/sk

Dotz

Kvalitní kola patřící do společenství ALCAR <a href="http://www.alcar.cz/plink">www.alcar.cz</a>.

http://www.dotz-wheels.com/

nahoru

Dunlop

John Boyd Dunlop si 23. července 1888 nechal patentovat svou první "pneumatiku" na kolo. Jelikož s tímto vynálezem sklidil velký úspěch, založil v roce 1889 první továrnu na pneumatiky v Dublinu. Společnost Dunlop se později implementovala do průmyslového srdce Anglie, Coventry. Dunlop Pneumatic Tire Co, v celé historii vyrábí a inovuje své pneumatiky, které můžeme řadit mezi světovou špičku. V roce 2003 se společnost Dunlop spojila s dalším světovým lídrem ve výrobě a prodeji pneumatik, a to se společností Goodyear Tire.

http://www.dunlop.eu/dunlop_czcs/

EAL

Velice oblíbená německá značka EAL.

http://eal-vertrieb.de

ELTA žárovka

Britská výrobní firma ELTA Lighting je specialistou na automobilové žárovky. V roce 2004 získala britskou licenci na značku Lucas koncernu TRW Automotive a její výrobu autožárovek a zapalovacích skříněk, které nyní dodává pod oběma značkami.

https://www.elta.co.uk/

ELTA žárovky

Britská výrobní firma ELTA Lighting je specialistou na automobilové žárovky. V roce 2004 získala britskou licenci na značku Lucas koncernu TRW Automotive a její výrobu autožárovek a zapalovacích skříněk, které nyní dodává pod oběma značkami.

https://www.elta.co.uk/

Enzo

Kvalitní kola patřící do společenství ALCAR <a href="http://www.alcar.cz/plink">www.alcar.cz</a>.

http://www.enzo-wheels.com/

nahoru

EUFAB

Velice oblíbená německá značka EUFAB®.

http://eal-vertrieb.de/

Extol

Extol Industrial představuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.

http://www.extol.cz/

Falken

Pneumatiky Falken se začaly vyrábět v roce 1983 v Japonsku. Dnes se pneumatikářská firma Falken specializuje na produkty v oblasti rychlé jízdy. Jedná se o značku, velmi dobré kvality a ceny. O kvalitě značky Falken svědčí fakt, že se tyto pneumatiky objeví jako součást první výbavy např. u koncernu Volkswagen (VW).

http://www.falken-europe.de/

Farad

Pojistné bezpečnostní systémy od výrobce Farad si zakládají na dodržování nejvyšších standardu kvality. I proto po 35-ti leté zkušenosti v oboru, důvěřuje společnosti Farad více než 25 významných automobilek (Audi, Citroen, Volkswagen a další). Tato rodinná firma se 150 zaměstnanci, dodává automobilovému průmyslu po celém světe své produkty pod označením Sicurit, Sicubloc a Sicustar. Celý proces, od vývoje přes výrobu, až po dodání se děje pod jednou střechou. Díky tomu garantujeme nejvyšší kvalitu v každém kroku produkce. Farad dodává automobilovému průmyslu pojistné systémy, střešní nosiče, poklice kol a spojlery v kvalitě originální výbavy.

https://www.sicuplus.com/

Firestone

Společnost Firestone Tire and Rubber Company byla založena v roce 1900 ve státě Ohio. Původní fabrika zaměstnávala pouze 12 zaměstnanců v sériové výrobě pneumatik pro automobily a jiná kolová vozidla. Tato americká společnost byla průkopníkem v sériové výrobě pneumatik a byla velkým konkurentem pro americkou gumárenskou společnost Goodyear. Zakladatel Henry Firestone těžil z přátelství s Henry Fordem a proto Firestone dodával pneumatiky pro všechna vozidla největší automobilové společnosti Ford Motor Company. V roce 1988 byla společnost Firestone odprodána japonskému velikánovi Bridgestone Corporation.

http://www.firestone.eu/en

nahoru

Fulda

Německý výrobce pneumatik Fulda vyrábí pneumatiky již od roku 1900, kde patří mezi jednu z vedoucích značek a na celosvětovém trhu ma více než 8% podíl. Fulda poskytuje celou škálu pneumatik pro osobní, SUV a nákladní vozidla. Více než 100 leté zkušenosti v oblasti výzkumu pneumatik vyústilo v udělení certifikátu TUV Süd. Německý trh udělal s pneumatik Fulda velmi kvalitní a výkonné pneumatiky.

http://www.fulda.com/fulda_cz_cz/

GMP

Kola italského výrobce GMP vynikají kvalitou a designem.

https://www.gmpitalia.com/de

Goodyear

Goodyear Tire & Rubber Company vznikla v roce 1898 v americkém státě Ohio. Společnost byla pojmenována po Charles Goodyear (i když neměl se společností žádné spojení), který vynalezl v roce 1839 vulkanizovaný kaučuk. Koncern Goodyear je jedním z největších producentů a dodavatelů pneumatik na světě. Do koncernu Goodyear patří ti největší výrobci jako DUNLOP, DEBICA, FALKEN, FULDA, KELLY nebo SAVA. Společnost Goodyear dodává své pneumatiky i na různé závodní soutěže. Společnost Goodyear vyrábí pneumatiky pro všechny typy vozidel. Kvalitní zpracování je odražena ve více než 100 leté výrobě v tomto segmentu.

http://www.goodyear.eu/cz_cs/tires/

GTK

Zemědělské pneumatiky značky GTK pro německý trh vyrabí turecký výrobce Özka Lastik

Hankook

Společnost Hankook byla původně založena jako Chosun Tire Company v roce 1941 v Jižní Koreji. K přejmenování na Hankook Tire Manufacturing došlo až v roce 1968. Hankook zaujímá momentálně 8. pozici v celosvětovém prodeji více než 50 milionů pneumatik ročně. Hankook také produkuje baterie, brzdové obložení a kola z lehkých slitin. Tato společnost neustále rozšiřuje svou výrobu a využívá nejnovější technologie.

http://www.hankooktire-eu.com/cz/

nahoru

Happy Kids

Velice oblíbená německá značka HAPPY KIDS®.

http://eal-vertrieb.de

Hazet

Firma HAZET patří na poli ručního nářadí mezi opravdové giganty. Disponuje dlouholetou tradicí a do procesu výroby vnáší prvky klasické německé spolehlivosti. Firma se zabývá neustálým vývojem a reaguje na nové trendy a technické speciality se odráží v nutnosti vývoje kapacit firmy. Kvalita produktů HAZET je zvýrazněna i tím, že HAZET je předepisován jako doporučené vybavení autorizovaným servisům Mercedes Benz nebo Porsche.

http://www.hazet.de/de/home/

Hazet - nářadí

Firma HAZET patří na poli ručního nářadí mezi opravdové giganty. Disponuje dlouholetou tradicí a do procesu výroby vnáší prvky klasické německé spolehlivosti. Firma se zabývá neustálým vývojem a reaguje na nové trendy a technické speciality se odráží v nutnosti vývoje kapacit firmy. Kvalita produktů HAZET je zvýrazněna i tím, že HAZET je předepisován jako doporučené vybavení autorizovaným servisům Mercedes Benz nebo Porsche.

https://www.hazet.de/de/home/

HERTH+BUSS

HERTH+BUSS je německá obchodní firma založená již v roce 1925, která v současnosti nabízí široký sortiment elektrických dílů pro osobní i užitkové automobily (divize ELPARTS) a zároveň je evropským specialistou na náhradní a spotřební díly pro japonské a korejské vozy (divize JAKOPARTS). V sortimentu má přes 8500 položek autodílů pro 3000 modelů asijských aut ve špičkové kvalitě. Herth+Buss udržuje úzký kontakt s výrobci vozidel, proto nabízí prvotřídní kvalitu kontrolovanou nekompromisním systémem řízení.

Imperial

Pneumatiky Imperial jsou produktem dodavatele pneumatik Deldo Belgie. Značka byla uvedena na trhu v roce 2012.

http://www.imperial-tyres.com/

nahoru

KFZ, Kronprinz

Ocelová kola jsou jsou konstruována na základě požadavků výrobců automobilů, vyráběna podle nejvyšších požadavků na kvalitu v nejrenomovanějších závodech na výrobu ocelových kol na světě a zaručují spolehlivost a spokojenost.

http://www.kfz-raeder.at/

Kleber

Francouzská gumárenská společnost Kleber vznikla v roce 1910. V roce 1947 vyvinula první zimní pneumatiku pro dodávky s názvem "White Bear". Pneumatiky si udrželi výbornou pověst po celou dobu své existence. Ve druhé světové válce byla využívána pro armádní vozidla, odkud si společnost Kleber odnesla bohaté zkušenosti v oblasti terénu. Dnes je společnost Kleber vlastněná koncernem Michelin, od kterého přebírá nejnovější technologie a inovace. Pneumatiky Kleber mají výborný výkon za rozumnou cenu.

http://www.kleber-tires.cz/KleberCZ/home/home.jsp?lang=CZ

KS Tools

Německá společnost KS Tools, dodavatel moderního nářadí, již od roku 1992 nabízí řešení a inovativní nářadí ke každodennímu použití a přizpůsobuje je neustále se měnícím požadavkům našeho vysoce technického života. Velký počet uživatelů na celém světě oceňuje působivou kvalitu a vynikající konstrukci pro pohodlí a dobrou manipulaci a také konkurenční ceny.

http://www.kstools.com/

Kumho

Původem jihokorejská společnost Samyang Tire, dnes Kumho Tire, je dceřinou společností korporace Kumho Asian Group. Kumho se řadí mezi deset největších výrobců pneumatik. Vznik společnosti datujeme do roku 1960 a tudíž se jedná o poměrně mladou společnost v segmentu výroby pneumatik. Pneumatiky Kumho se vyrábějí v Jižní Koreji, kde má společnost tři závody včetně jednoho výzkumného centra. Další tři fabriky a výzkumné centrum najdeme v Číně a jedna fabrika je alokována ve Vietnamu. Výzkumná a vývojová střediska alokovala společnost i do západního světa. Tato střediska najdeme v městech: Akron - USA, Birmingham - Anglie a Buchholz - Německo.

http://www.kumhotire.de/

LAS

Velice oblíbená německá značka LAS®.

http://eal-vertrieb.de/

nahoru

Laufenn

Pneumatiky Laufenn jsou vyráběné v koncernu Hankook.

http://www.laufenn.com/de/

Matador

Slovenská společnost Matador zahájila svoji výrobu pryžových hadic a řemenů v roce 1905 se sídlem v Bratislavě. V roce 1925 zahájila zkušební výrobu pneumatik a až do roku 1931 byl Matador jediným výrobcem pneumatik v bývalém Československu a výhradním dodavatelem pro automobilky ŠKODA, TATRA a AERO. V roce 1946 vzrůstal importní tlak od zahraničních dodavatelů, a proto společnost Matador přestěhovala a rozšířila svou výrobu do Púchova. V roce 2004 pomocí akvizice získala společnost kontrolu nad etiopskou gumárenských společností a začala vyrábět pneumatiky i pro africký trh. V roce 2007 byla společnost převzata koncernem CONTINENTAL AG, který i nadále rozšiřuje výrobní a skladovou kapacitu.

http://www.matador.sk/

Michelin

Francouzská společnost Michelin patří s Bridgestonom mezi největší výrobce pneumatik na světě. Továrna Michelin založili dva bratři Edouard a André Michelin v roce 1888, kdy si patentovali odnímatelnou pneumatiku. V průběhu své existence přišel Michelin s několika převratnými vylepšeními v tomto segmentu. Mezi největší patří například známý Run-Flat. Společnost Michelin je v současnosti nadnárodní společností s vysokou kvalitou výrobků. Do koncernu Michelin v současnosti patří BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Riken.

http://www.michelin.cz/

Nokian

Historie finské společnosti Nokian se sídlem ve městě Nokia sahá až do roku 1898. V tomto roce byla založena gumárenská společnost Suomen Gummitehdas Oy. První pneumatiky byla společností vyrobena až v roce 1932. Jednalo se o zimní pneumatiku Hakkapelitta, která byla jedna z nejkvalitnějších zimních pneumatik na trhu vůbec. V roce 1967 se Suomen Gummitehdas Oy spojila s kabelovou společností Suomen Kaapelitehdas a vytvořili korporaci Nokia Aktiebolag. Společnost Nokia v roce 2003 prodala svůj nejvyšší vlastnický podíl (18,9%) společnosti Bridgestone. Nokian vyrábí cyklistické pneumatiky, pneumatiky pro osobní, nákladní auta a také pneumatiky pro těžké stroje. Zimní pneumatiky od Nokianu jsou známé svou kvalitou výkonu a nízkým valivým odporem. Nokian jako jediná společnost vlastní a provozuje celoročně zimní zkušební dráhu, kde testuje své pneumatiky většina společností.

http://www.nokiantyres.cz/

OXXO

Kola OXXO německého výrobce jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají něco zvláštního, a přitom jednoduchého, kvalitního a za příznivou cenu.

http://www.oxxo-wheels.de/

nahoru

Petec

PETEC je středně velká, moderní a na budoucnost zaměřená společnost se sídlem v Německu (Schlüsselfeldu) Rozsáhlý sortiment chemicko-technických produktů umožňuje zákazníkům jejich dokonalé a profesionální použití.

https://www.petec.de/

Pirelli

Nadnárodní společnost Pirelli je pátým největším výrobcem pneumatik na trhu s obchodním zastoupením ve více než 160 zemích světa a výrobními závody v 20 zemích světa. Pirelli byla založena v roce 1872 Giovani Battista Pirelli. Původně se Pirelli specializovala na výrobu gumy a pryžových součástek pro potápěčské přístroje. Postupem času se výrobní program společnosti změnil na výrobu pneumatik a kabelů (telekomunikačních a energetických). V roce 1974 vyvinula Pirelli širokou a odolnou radiální pneumatiku na objednávku automobilky Lancia. Ta sloužila jako obutí pro novu Lancii Stratos v rally závodech. Po velkém úspěchu začalo pneumatiku využívat i Porsche pro svůj model Porsche 911 Turbo. Pneumatiky Pirelli jsou žádané pro svou spolehlivost, kvalitu a odolnost při vysokých rychlostech.

http://www.pirelli.com/tyre/cz/cs/homepage.html

Platin

Historie německé značky Platin se začala psát roku 1986. Platin nabízí pneumatiky vyráběné špičkovou technologii, které pro Platin vyrábí přední evropský výrobci pneumatik (Michelin, Continental, Bridgestone). Po úspěšném vstupu na trh pneumatik začal výrobce Platin prodávat také ALU kola, které díky fascinujícímu vzhledu a kvalitě jsou na trhu velice úspěšná. ALU kola pro značku Platin vyrábí přední výrobci ALU kol: Alutec, Borbet, MIM Tecnomagnesio, Rial, Ronal, Tomason a další.

http://www.platin-wheels.com/en/index.php

Premada

Pneumatiky značky Premada patří do rodiny značky Platin.

http://www.premada.de/

Proline

Od roku 1996 můžete na trhu vidět kvalitní německá kola od výrobce ProLine Wheels GmbH.

http://proline-wheels.de/

nahoru

Repstar

Repstar se vyznačují překvapivě vysokou kvalitou za příznivou cenu v segmentu náhradních dílů, spotřebního zboží a vybavení pro autoservis.

https://www.wmautodily.cz/

Riken

Pneumatiky vyráběné v koncernu Michelin, které jsou převážně vyráběné v továrně Michelin v Srbsku.

Ronal

Špičková technologie, kreativní design a nekompromisní kvalita - to jsou vlastnosti, které charakterizují produkty Ronal již od roku 1969. Za naším nepřetržitým růstem stojí orientace na zákazníka, inovační potenciál a evropská kvalita práce. Stoupající obliba našich produktů u zákazníků, je hlavním ukazatelem našeho úspěchu. Díky dlouholetým zkušenostem, které jsme získali jako přední OEM dodavatel, určují nyní značky RONAL a SPEEDLINE CORSE nová měřítka i v oblasti obchodních kol z lehkých slitin.

https://www.ronal-wheels.com/cz/

Sava

Slovinska gumárenská společnost vznikla v roce 1921 se sídlem ve městě Kranj původně jen jako společnost na výrobu gumy. V roce 1931 se stala továrna majetkem rakouské gumárenské společnosti Semperit a v roce 1939 se stala Sava členem koncernu Continental. V roce 1946 byla továrna znárodněna a 1948 už začíná Sava se sériovou výrobou automobilových pneumatik a duší. V roce 1997 odkupuje většinový podíl společnost Goodyear Tire & Rubber Company a v roce 2000 produkuje továrna Sava zhruba 6 500 000 pneumatik.

http://www.sava-tires.com/sava/cz/

Semperit

Společnost Semperit byla založena roku 1850 ve Vídni a byla vůbec první gumárenskou manufakturou v Evropě. Dnes je jednou z největších společností v Rakousku. Pneumatiky se zde vyrábí od roku 1900. Název vznikl z latinského „Semper it“ (= stále běží). Roku 1936 byla vyrobená první zimní pneumatika firmy Semperit pod označením „Goliath“. V roce 1985 vstoupila pod koncern Continental AG a nabízí široký sortiment pneumatik s výborným poměrem cena/kvalita.

http://www.semperit.com/generator/www/start/semperit/index_de.html

nahoru

Sheron

Značka SHERON vznikla před 20 lety a dnes je leaderem trhu v ČR. Stále však zůstává českou rodinnou značkou s osobním přístupem k odběratelům i zákazníkům.

https://www.dfpartner.eu/sheron

Starfire

Pneumatiky Starfire jsou kvalitní pneumatiky vyráběné v koncernu Cooper, ve výrobním závodě v Srbsku.

http://starfiretires.eu/

Superia

Pneumatiky Superia jsou produktem dodavatele pneumatik Deldo Belgie.

http://www.superia-tyres.com/

Toyo

Toyo Tire & Rubber Company je japonský výrobce pneumatik. Společnost byla založena v roce 1945. Sídlo je v Ósace. Od roku 1975 je evropská centrála, Toyo Tire Europe GmbH v Neuss, Německo. Toyo vyrábí pneumatiky prémiové značky téměř pro všechny modely vozidel včetně sportovních vozidel, vozidel nejvyšší třídy, dodávek, SUV a nákladních vozidel. K výrobě svých pneumatik používá nejmodernější technologie a továrny.

http://toyotires.com/

Tristar

Pneumatiky Tristar jsou produktem dodavatele pneumatik Deldo Belgie. Značka byla uvedena na trhu v roce 2014.

http://www.tristar-tyres.com/

nahoru

Uniroyal

Uniroyal byla založena v Americe roku 1892 ještě pod názvem U.S Rubber Company. Postupem času se značka dostávala na Evropský a Asijský trh a v současné době se prodává po celém světě. V roce 1961 se značka přejmenovala na Uniroyal Tiger, čímž měla naznačovat dravost této značky. Na evropském trhu jsou pneumatiky zprostředkovány společností Continental, která je podílníkem této značky.

http://www.uniroyal-tyres.com/generator/www/cz/cz/uniroyal/pneumatiky/general/home/index_cz.html

Vigor

Nářadí značky VIGOR je vyráběné od roku 2005 jako levnější varianta nářadí HAZET. Jedná se o bezproblémové, cenově dostupné nářadí vhodné pro autoopravárenství i domácí dílnu.

http://www.vigor-equipment.de/

Vigor nářadí

Nářadí značky VIGOR je vyráběné od roku 2005 jako levnější varianta nářadí HAZET. Jedná se o bezproblémové, cenově dostupné nářadí vhodné pro autoopravárenství i domácí dílnu.

http://www.vigor-equipment.de/

VIP

Kvalita autokosmetiky a autodoplňků, pod značkou VIP, kterou na českém trhu nabízí výhradně APM Automotive, je více než srovnatelná s řadou prémiových značek.

http://www.apm.cz/

VIP kapaliny

Kvalita autokosmetiky a autodoplňků, pod značkou VIP, kterou na českém trhu nabízí výhradně APM Automotive, je více než srovnatelná s řadou prémiových značek.

http://www.apm.cz/

nahoru

VIP sudy

Kvalita autokosmetiky a autodoplňků, pod značkou VIP, kterou na českém trhu nabízí výhradně APM Automotive, je více než srovnatelná s řadou prémiových značek.

http://www.apm.cz/

Vredestein

Nizozemská gumárenská společnost NV Rubberfabriek Vredestein vznikla 6. Listopadu 1908. Společnost se na svém počátku specializovala téměř na všechny typy produktů z gumy. Po velkém požáru v roce 1934 zahájila společnost výrobu pneumatik pro všechny druhy vozidel a zemědělských strojů. V roce 1971 se stal Vredestein stoprocentním vlastnictvím společnosti BFGoodrich, což podpořilo export produktů do více než 125 různých zemí. Po fúzí s výrobcem pneumatik Maloya začal Vredestein vyrábět i cyklistické pneumatiky. V roce 2009 se spojil Vredestein s indickou společností Appolo a vznikl koncern Apollo Vredestein BV. Dnes vyrobí Vredestein v továrně v Nizozemsku více než 6.000.000 ks zimních, letních a celoročních pneumatik. Zemědělské pneumatiky jsou produkovány v závodě Appolo v Indii.

http://www.vredestein.com/

Wheelworld

Německá společnost Wheelworld byla založena v roce 2007 zkušenými profesionály v oboru ALU kol. Wheelworld je kombinace krásného designu a nejvyšší německé kvality. Kola dodržují všechny normy jakosti KBA a TÜV. Moto společnosti Wheelworld je: maximální bezpečnost a skvělé ceny pro vysoce kvalitní kola.

http://www.wheelworld.de/index.php/de/

Wheelworld Axxion

Axxion je německá značka ALU kol patřící pod výrobce Wheelworld.

http://www.wheelworld.de/de/axxion

Windpower

Čínský výrobce kvalitních a ověřených pneumatik Aeolus/Windpower působí na evropském trhu od roku 2004 a vyvinul se do jednoho z předních výrobců nákladních pneumatik na světovém trhu.

http://www.windpower-tire.com/sites/startseite.html

nahoru

Wunder-Baum

Osvěžovače vzduchu WUNDER-BAUM®, známé svým tvarem stromečku, nabízí široké portfólio vůní pro vaše auto, domov nebo kancelář. V roce 1952 řidič dodávky s mlékem, kterému vadil zápach rozlitého mléka v autě oslovil Juliuse Sämanna, který pracoval v lékárně ve městě Watertown, NY. A protože Julius strávil nějaký čas hluboko v kanadských borových lesích napadlo ho použít aromatický olej na speciální materiál a brzy byl vyvinul koncept zavěšeného osvěžovače vzduchu. Julius také navrhl tvar tohoto výrobku a dal mu jméno Car-Freshner (auto osvěžovač). A tak vznikla americká legenda – kvůli rozlitému mléku. Dnes téměř po 60 letech je firma stále rodinná a své osvěžovače vzduchu prodává ve 195 zemích na světě. Osvěžovače vzduchu „stromečky“ se prodávají ve více než 60 různých vůních. Pro Evropu je většinou vyrábějí závody v Itálii, Švédsku a Švýcarsku.

http://www.car-freshner.com

Yokohama

Dějiny gumárenské společnosti Yokohama se začaly psát v říjnu 1917, kdy společnosti Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd., (dnes Furukawa Electric Co. Ltd.), a americká BF Goodrich založily společný podnik na výrobu pneumatik. Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se opravdu velmi vysokou úrovní technologie výroby, komfortu, výdrže a samozřejmě kvalitou.

http://www.yokohamatire.com/


Novinky

Povinné zimní pneumatiky: od kdy jsou potřeba?

Povinné zimní pneumatiky: od kdy jsou potřeba?

Pokud chcete mít jistotu, můžete se držet osvědčeného pravidla „od listopadu do Velikonoc“. Co říká o zimních pneumatikách zákon? Co se týče samotného zákona, tak ten stanovuje…

Kompletace kol a pneumatik za 195 Kč/kolo

Kompletace kol a pneumatik za 195 Kč/kolo

Chcete koupit kompletně obutá a vyvážená kola s pneumatikami? Není problém :-)<br> Cena za obutí a vyvážení 1ks disku a pneumatiky je 195,- Kč. <br> Vložte…

Archiv novinek »

O obchodě CARSPNEU.cz

CARSPNEU.cz je jedním z nejspolehlivějších prodejců pneumatik a alu kol v České republice. V nabídce najdete ALU kola známých značek, na některé máme výhradní zastoupení pro ČR. Najít můžete značky Platin, Proline (PLW), CMS, Borbet, DBV, Wheelworld, OXXO, Alutec, Anzio ASA, ATS, Autec, Brock, RC Design, Rial, Rondell, ITwheels a další. V sortimentu máme pneumatiky osobní, SUV, dodávkové, nákladní a všech prémiových a dalších kvalitních výrobců. Obchod je také prodejcem autolednic, měničů a dalšího zboží značky německého výrobce Waeco.

Úvod | Ochrana osobních údajů | Obchodní podmínky | Otázky a odpovědi | Reklamace | Výrobci | Kontakty

Copyright © 2007-2021 CARSPNEU.cz, všechna práva vyhrazena